Drømmer du om at få farvet de triste køkkenlåger eller en billig hækklipning? Eller mangler du en ekstra skilling, og er du en handy-person? Så se med her.
På Handyhand kan du kvit og frit slå dine projekter og opgaver op, og få kontakt til dem der kan opfylde dine ønsker - Og du kan ligeledes gratis byde ind på at løse nogle af de mange opgaver.
Her er et udsnit af nogle af de mange “Handyhandere” som tilbyder deres hjælp til opgaver i Herlufmagle:
-
Mathias A.
Fra Herlufmagle
-
Johan F.
Fra Herlufmagle
Jeg har arbejdet med mennesker i form af mine praktiske arbejdspladser hos henholdvis Netto Jem & F... -
Daniel H.
Fra Herlufmagle
Uanset om du søger inspiration til at få lettet hverdagen, dit drømmeprojekt eller du har lyst til at tjene en ekstra skilling på at udføre nogle af opgaverne, så er her til inspiration et udsnit af de opgaver der er opslået i nærheden:
natasja V., Annlise M. og Jens S. søger hjælp til husopgaver i Herlufmagle
-
Rengøring
Fra natasja V. (Herlufmagle)
Grundig Rengøring af bolig Støvsugning Vaske gulv stue, gang, værelse 2stk og bad Rengøring af b... -
rensning af tagrender - et plans hus
Fra Annlise M. (Herlufmagle)
Rensning af tagrender - kan ikke tage billeder Ved ikke hvor tilstoppede tagrenderne er Sidder i ... -
Afløbsslange fra opvaskemaskine er blevet bidt i stykker, så vandet løber ud på gulvet
Fra Jens S. (Herlufmagle)
Afløbsslangen fra opvaskemaskinen er bidt i stykker, så vandet løber ud på gulvet og isoleringsmått...
Carsten L., Flemming C. og Dennis S. søger hjælp til haveopgaver i Herlufmagle
-
Installation og opsætning
Fra Carsten L. (Herlufmagle)
Jeg har købt en segway robot plæneklipper gennem greenkiper, men kunne godt bruge hjælp til at få ... -
Havemand til havearbejde
Fra Flemming C. (Herlufmagle)
Klipning af hæk -2 sider + top. Lugning af ca, 25 kvm, forsømt prydhave samt rensning fuger i ca.... -
Klippehæk og græsslåning
Fra Dennis S. (Herlufmagle)
Stort græsplæne skal slås og en hæk skal klippes
Bettina C., Stina M. og Kim H. søger hjælp til diverse opgaver i Herlufmagle
-
Kan ikke få min el cykel til at køre
Fra Bettina C. (Herlufmagle)
Kan ikke få min el cykel til at køre og batteri fejler ikke noget -
Hjælp robotplæneklipper
Fra Stina M. (Herlufmagle)
Husqvarna 105 automower Ladestation lyser blå. Den vil ikke køre. Enten er snoren klippet over et ... -
Knallert
Fra Kim H. (Herlufmagle)
Reparation af min søns VGA EXPLORA, der har stået stille i små 4 år..den er 7 år gammel, ville plud...